Featured

Dziś muszę Wam się pochwalić! Z pewnością kojarzycie portale, na których w promocyjnych cenach można kupić przeróżne rzeczy, usługi, podróże? A więc znalazłam ciekawą ofertę nad morzem, a dokładnie w miejscowości Międzyzdroje. Trafiła nam się rzeczywiście bardzo dobra okazja, bo za pobyt w hotelu dla 2-óch osób przez 7 dni + 15 zabiegów odnowy biologicznej dla każdego z nas, zapłaciliśmy niecałe 1500zł. Dla jednych może się to wydawać dużo, ale muszę dodać jeszcze, że w tej cenie mieliśmy śniadania w formie bufetu oraz przepyszne, dwudaniowe obiadokolacje wraz z deserem.

Villa Bravo jest położona w doskonałym miejscu, bo do głównej promenady mieliśmy niecałe 250metrów. Na powitanie dostaliśmy butelkę wina. Ośrodek prezentuje się dobrze, już na wstępie widać, że właściciele dbają o swoich gości. Otrzymaliśmy bardzo duży pokój dwuosobowy z telewizorem, telefonem oraz łazienką z prysznicem. Wszystko, czego nam potrzeba. Obawiałam się, że standard może być podstawowy, aczkolwiek na zdjęciach villa prezentowała się naprawdę doskonale. W rzeczywistości nasz pokój był naprawdę zadbany, czysty, z wygodnym łóżkiem.

Aby dostać się na plażę, wystarczyło przejść deptakiem z licznymi kawiarniami, sklepikami, restauracjami. Po drodze mijaliśmy również park Chopina.

Każdego dnia korzystałam z zabiegów, które zakupiliśmy w cenie tego kuponu. Miałam do wykorzystania aż 15 zabiegów. Mogłam pierwszy raz skorzystać z elektroterapii takiej jak: prądy Dens, prądy diadynamiczne, laser, lampa sollux. Miałam do dyspozycji wiele innych zabiegów, ale niestety ich nazw już nie pamiętam. Pokusiłam się również na konsultacje lekarskie odnośnie mojej skóry.

Międzyzdroje tętni życiem, na plaży, w restauracjach jest bardzo dużo turystów. Na szczęście nasz hotel nie był przepełniony, a więc mogłam liczyć na spokój i ciszę, wracając po całym dniu z plaży. Mogę przyznać, że Villa oferuje rzeczywiście kameralną atmosferę. Ach, zapomniałabym… Jeśli ktoś jest uzależniony od Internetu (tak jak ja) bez problemu może korzystać z bezprzewodowego dostępu do sieci na terenie Villi.

Naprawdę jest to bardzo dobre miejsce na spędzenie tygodnia nad polskim morzem. Wypoczynek uważam za udany!

Leave a Reply