Featured

Witajcie,

Ostatnio na blogu udostępniłam kilka relacji z pobytu w hotelach w Polsce. Dziś również chciałabym Wam przedstawić moje wrażenia z wizyty w Centrum Kongresowym “Warszawianka”. Miałam okazję tam gościć, ponieważ odbywało się spotkanie konferencyjne dla firm z branży, w której pracuje.

Jak wskazuje nazwa hotelu, myślałam, że obiekt zlokalizowany jest w centrum naszej stolicy. I tu pomyliłam się. Owszem hotel położony jest w województwie mazowieckim, ale nie w Warszawie tylko w niewielkiej wsi Jachranka. Do stolicy jest około 40km, a więc mogłam również w wolnej chwili wybrać się tam i pozwiedzać.

Sala konferencyjna robi ogromne wrażenie, zwłaszcza że wyposażona została w bardzo dobry sprzęt audio-wizualny. Oprócz tego wszystko zostało rozplanowane na sali bardzo estetycznie. Miałam możliwość zobaczenia jednej z 37 sal. Oczywiście podczas konferencji obsługa hotelowa dbała o nasze dobre samopoczucie. Podczas przerw mogliśmy skorzystać z poczęstunku, wymienić się poglądami….

Zwiedzając hotel zauważyłam, że tak naprawdę nie jest to tylko obiekt przeznaczony na cele biznesowe. Po drodze mogłam spotkać również liczne rodziny, które przyjechały odpocząć tu na kilka dni. W pobliżu hotelu znajduje się również Jezioro Zegrzyńskie, które w lecie oferuje nam możliwość uprawiania sportów wodnych: wakeboarding, windsurfing itp.

Bardzo podoba mi się oferta tego hotelu, gdyż tak naprawdę łączy w sobie wszystkie możliwe uroczystości, włącznie z Baby Shower, organizacją zaręczyn, kręgielnią i innymi atrakcjami.

Konferencja trwała 3 dni (od piątku do niedzieli). W niedzielę udałam się również do Warszawy, i tam zatrzymałam się tylko na jedną noc w jednym z hoteli, który oczywiście opiszę już za niedługo. :)

Do usłyszenia. :)

Leave a Reply